Rejestracja
Mają Państwo 3 możliwości rejestracji celem ustalenia terminu wizyty w Poradni HarmonyMed..
1. Rejestracja telefoniczna 780 143 176
Rejestracja telefoniczna dostępna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 19:00, w piątki od 10:00 do 16:00.
2. Rejestracja sms 780 143 176
Rejestracja sms dostępna przez cały tydzień. Proszę o przesłanie smsa z prośbą o kontakt w sprawie rejestracji do Poradni. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu 48h celem dokonania pełnej rejestracji.
3. Rejestracja bezpośrednio poprzez stronę internetową: opcja dostępna dla rejestracji na wizyty lekarskie, konsultacyjno-diagnostyczne wizyty psychologiczne (mgr Kamil Kogut) oraz pierwszorazowe wizyty u psychodietetyka / dietetyka klinicznego (mgr Benita Kowalska). Wizyty będą potwierdzane telefonicznie.
Adres poradni
Poradnia Centrum: ul. Szybka 1D/A, 50-421 Wrocław
Poradnia Sępolno: ul. Mierosławskiego 8/3, 51-682 Wrocław
Więcej informacji o lokalizacji i dojeździe do obu Poradni w zakładce Lokalizacja & Dojazd
Jak wybrać specjalistę
- Jeśli chce Pani / Pan kontynuować leczenie psychiatryczne (już wcześniej prowadzone) proszę zrejestrować się bezpośrednio do specjalisty psychiatry w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej.
- Dr Katarzyna Mykita, specjalista psychiatra
- Dr Tomasz Wieczorek, specjalista psychiatra
- Dr Tomasz Ciba, specjalista psychiatra
- Dr Marek Tomaszewski, specjalista psychiatra
- Jeśli powodem Pani / Pana zgłoszenia są głównie nasilone skargi emocjonalne (lęk, depresja, zmęczenie, drażliwość, fobie), nie była Pani / Pan wcześniej konsultowany psychiatrycznie, nie ma Pani / Pan zdefiniowanych oczekiwań co do formy leczenia (np. wyboru konkretnej formy psychoterapii) optymalnym rozwiązaniem byłoby zarejestrowanie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej specjalistów psychiatrów.
Przeprowadzą oni wnikliwą diagnozę i określą algorytm dalszego postępowania klinicznego, np. potrzebą podjęcia psychoterapii (i pomogą wybrać jej optymalną formułę), konieczność podjęcia terapii skojarzonej realizowanej w ramach całościowych programów leczenia (np. psychoterapia + leczenia psychiatryczne) lub też wskazania co do kontynuacji tylko leczenia psychiatrycznego.
- Dr Katarzyna Mykita, specjalista psychiatra
- Dr Tomasz Wieczorek, specjalista psychiatra
- Dr Tomasz Ciba, specjalista psychiatra
- Dr Marek Tomaszewski, specjalista psychiatra
- Jeżeli skarży się Pani / Pan na dolegliwości mogące wskazywać na zaburzenia snu proszę się zgłosić bezpośrednio do specjalisty psychiatry w Poradni Medycyny Snu celem podjęcia diagnozy i dalszego leczenia.
- Dr Tomasz Wieczorek, specjalista psychiatra
- Jeśli powodem Pani / Pana zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne (problemy w relacjach, trudności zawodowe, problemy rodzinne), nie była Pani / Pan wcześniej konsultowany psychiatrycznie ani psychologicznie, nie ma Pani / Pan zdefiniowanych oczekiwań co do formy leczenia (np. wyboru konkretnej formy psychoterapii) optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów klinicznych.
Przeprowadzą oni diagnozę psychologiczną (w tym jeśli to niezbędne również testy psychologiczne) i określą algorytm dalszego postępowania klinicznego np. potrzebą podjęcia psychoterapii (i pomogą wybrać jej optymalną formułę) lub też innych form leczenia psychologicznego.
- Mgr Edyta Wierzbicka, specjalista psychologii klinicznej
- Mgr Iga Rajczakowska
- Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię psychodynamiczną proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
- Mgr Joanna Gąsior, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Antonina Mamet, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Agnieszka Kudryńska-de Tulzo, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Iga Rajczakowska, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Karolina Widuch, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Karolina Romanowicz-Trocińska, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Krzysztof Solarewicz, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Aneta Pawłowska-Okowiak, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Agnieszka Maciejewska-Ojrzyńska, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię poznawczo-behawioralną proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
- Mgr Aleksandra Podyma, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
- Mgr Kamil Kogut, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
- Jeśli powodem zgłoszenia są skargi emocjonalne (lęk, depresja, apatia) lub istotne trudności funkcjonalne (problemy w relacjach, trudności szkolne, problemy rodzinne) nastolatka/i (od 15 roku życia) psychoterapeutów psychodynamicznych młodzieży pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej
- Mgr Joanna Gąsior, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Karolina Widuch, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Agnieszka Kudryńska-de Tulzo, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Mgr Iga Rajczakowska, psychoterapeuta psychodynamiczny
- Jeśli chcą Państwo rozpocząć psychoterapię par (małżeńską) proszę zrejestrować się bezpośrednio do psychoterapeutów par pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
- Mgr Aneta Pawłowska-Okowiak, psychoterapeuta par i małżeństw
- Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię w modelu Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Dynamicznej (ISTDP) proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów ISTDP pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej
- Mgr Antonina Mamet, psychoterapeuta ISTDP
- Jeśli powodem Pana / Pani zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne związane z nadużywaniem substancji psychoaktywnych (ocena czy jest to używanie ryzykowne, używanie szkodliwe czy też uzależnienie) a nie był/a Pan / Pani wcześniej konsultowany/a psychiatrycznie ani też przez specjalistę terapii uzależnień optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów i psychiatrów mających doświadczenie pracy w ośrodkach leczenia uzależnień celem oceny skali problemu i określenia wskazań co do dalszego postępowania leczniczego.
- Mgr Tomasz Kocoń, psycholog, terapeuta uzależnień
- Dr Tomasz Ciba, specjalista psychiatra
- Jeśli powodem Pana / Pani zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne związane z kompulsywnym, nadmiarowym podejmowaniem dysfunkcjonalnych aktywności behawioralnych (patologiczny hazard, nałogowe korzystanie z pornografii, problemowe korzystanie z gier komputerowych, inne uzależnienia behawioralne ) a nie był/a Pan / Pani wcześniej konsultowany/a psychiatrycznie ani też przez specjalistę terapii uzależnień optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów i psychiatrów mających doświadczenie pracy w ośrodkach leczenia uzależnień celem oceny skali problemu i określenia wskazań co do dalszego postępowania leczniczego.
- Mgr Tomasz Kocoń, psycholog, terapeuta uzależnień
- Dr Tomasz Ciba, specjalista psychiatra
- Jeśli Pani / Pana trudności związane z problemami z nadwagą lub otyłością proszę zgłosić się do dietetyka klinicznego (lekarza dietetyka klinicznego lub magistra dietetyki klinicznej) w Poradni Psychosomatycznej celem do podjęcia diagnozy i kwalifikacji do dalszego postępowania leczniczego.
- Mgr Benita Kowalska, dietetyk kliniczny